A sakkozók is elkezdik!
BUDAPESTI FELNŐTT CSAPATBAJNOKSÁG 2014/2015
II. osztály Bilek István csoport
Az 1. forduló párosítása: 2014. október 5.
HÜSI SC II – BEAC III
Törekvés SE – Pestszentlőrinc II
SENSE II – Siketek SC
Sárkány DSE II – A. Láng MKKE
Barcza GSC II – Csepeli TK
Pestszentimre – Sirály
A 2. forduló párosítása: 2014. október 19.
HÜSI SC II – Törekvés SE
Csepeli TK – Pestszentimre
A. Láng MKKE – Barcza GSC II
Siketek SC – Sárkány DSE II
Pestszentlőrinc II – SENSE II
BEAC III – Sirály
A 3. forduló párosítása: 2014. november 9.
SENSE II – HÜSI SC II
Sirály – Csepeli TK
Pestszentimre – A. Láng MKKE
Barcza GSC II – Siketek SC
Sárkány DSE II – Pestszentlőrinc II
Törekvés SE – BEAC III
A 4. forduló párosítása: 2014. november 23.
HÜSI SC II – Sárkány DSE II
Törekvés SE – SENSE II
A. Láng MKKE – Sirály
Siketek SC – Pestszentimre
Pestszentlőrinc II – Barcza GSC II
BEAC III – Csepeli TK
Az 5. forduló párosítása: 2014. december 7.
SENSE II – BEAC III
Sárkány DSE II – Törekvés SE
Barcza GSC II – HÜSI SC II
Pestszentimre – Pestszentlőrinc II
Sirály – Siketek SC
Csepeli TK – A. Láng MKKE
A 6. forduló párosítása: 2015. január 18.
HÜSI SC II – Pestszentimre
Törekvés SE – Barcza GSC II
SENSE II – Sárkány DSE II
Siketek SC – Csepeli TK
Pestszentlőrinc II – Sirály
BEAC III – A. Láng MKKE
A 7. forduló párosítása: 2015. február 1.
Sárkány DSE II – BEAC III
Barcza GSC II – SENSE II
Pestszentimre – Törekvés SE
Sirály – HÜSI SC II
Csepeli TK – Pestszentlőrinc II
A. Láng MKKE – Siketek SC
A 8. forduló párosítása: 2015. február 22.
HÜSI SC II – Csepeli TK
Törekvés SE – Sirály
SENSE II – Pestszentimre
Sárkány DSE II – Barcza GSC II
Pestszentlőrinc II – A. Láng MKKE
BEAC III – Siketek SC
A 9. forduló párosítása: 2015. március 8.
Barcza GSC II – BEAC III
Pestszentimre – Sárkány DSE II
Sirály – SENSE II
Csepeli TK – Törekvés SE
A. Láng MKKE – HÜSI SC II
Siketek SC – Pestszentlőrinc II
A 10. forduló párosítása: 2015. március 29.
HÜSI SC II – Siketek SC
Törekvés SE – A. Láng MKKE
SENSE II – Csepeli TK
Sárkány DSE II – Sirály
Barcza GSC II – Pestszentimre
BEAC III – Pestszentlőrinc II
A 11. forduló párosítása: 2015. április 12.
Pestszentimre – BEAC III
Sirály – Barcza GSC II
Csepeli TK – Sárkány DSE II
A. Láng MKKE – SENSE II
Siketek SC – Törekvés SE
Pestszentlőrinc II – HÜSI SC II