Terézváros 2018.05.18.


 

 

Eredmények

 

 

 

 

Külön köszönjük a kerületi iskolák vezetőinek, és a közreműködő
tanároknak, hogy ilyen létszámot tudtak mozgósítani a
versenyre.Köszönjük a szülőknek, hogy elhozták a gyerekeket, és külön
köszönjük a rendezésért kapott sok-sok szülői elismerést is.


III-IV- kcs.



Hely Name Díj Pont Buchholz PS SB
1 Csönge Dániel F4 Fiú 1. IV. kcs. 6,5 23,5 26,5 20,75
2 Do Nhat Quan F4 Fiú 2. IV. kcs. 6,0 25,0 24,0 18,50







3 Szabó Adrienn L3 Lány 1. III. kcs. 5,5 22,5 21,5 13,75







4 Hódos Tamás F3 Fiú 1. III. kcs. 4,0 28,0 14,0 10,50
5 Jin Ze Yu F3 Fiú 2. III. kcs. 4,0 21,5 15,0 6.0
6 Molnár Richárd F3 Fiú 3. III. kcs. 4,0 21,0 14,0 5.5
7 Boros Kristóf F3
2,0 28,0 10,0 3.5
8 Gáspár Bulcsú F3
2,0 22,5 9,0 3.0
9 Tóth Ábel F3
1,0 26,5

6,0

 

 

2.5

 

 

 

 

II.  korcsoport

 

Hely

Név Díj Pont Buchholz PS SB
1 Salát Fülöp F2 Fiú 1. 7,0 23,5 28,0 23,50
2 Deák Sala Dániel F2 Fiú 2. 5,0 29,5 22,0 18,50
3 Wu Shuying L2 Lány 1. 4,0 29,0 16,0 13,00
4 Mohácsi Dániel F2 Fiú 3. 4,0 29,0 16,0 13,00
5 Deniz Koyuncu F2
4,0 28,0 16,0 13,00
6 Szilveszter Szófia L2 Lány 2. 4,0 25,0 17,0 9.0
7 Kiss Jakab F2
4,0 23,0 16,0 10,00
8 Horváth Botond F2
4,0 18,0 12,0 6.0
9 Benkő Mária L2 Lány 3. 2,5 22,5 11,0 2.25
10 Zeng De Fen F2
2,5 20,5 10,0 2.25
11 Boros Zsombor F2
1,0 21,0 4,0

0.0

 

 

I. kcs.

Hely

Név DÍJ Pont Buchholz PS SB
1 Szabó Vince Dávid F1 Fiú 1. 6,5 28,5 26,0 25,25
2 Sass Oszkár F1 Fiú 2. 6,5 28,0 26,0 24,75
3 Shen Yijun F1 Fiú 3. 4,5 30,0 19,0 14,75
4 Bereczki Marcell F1
4,5 29,5 19,0 14,25
5 Thomas Gabriel F1
4,0 28,0 17,0 11,00
6 Teslár Simon F1
4,0 23,5 14,0 10,00
7 Andree Krisztián F1
4,0 22,5 15,0 8.5
8 Bereczki Dorina L1 Lány 1. 3,5 20,5 10,0 6.5
9 Makai Sándor F1
3,0 26,0 15,0 8.0
10 Salát Boldizsár F1
3,0 26,0 12,0 7.0
11 Nagy Éberling Sebestyén F1
3,0 23,0 14,0 6.0
12 Sziveszter Zoé L1 Lány 2. 3,0 20,5 12,5 4.5
13 Béky Ezra F1
2,5 20,0 8,5 4.0
14 Kollár Petra L1 Lány 3. 1,5 21,5 4,0 1.5
15 Rácz Rege Kinga L1
1,5 17,0 5,0 2.0