Eseménynaptár
november 2022
V H K SZ CS P SZ
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Fotóink közül

PostHeaderIcon Üdvözlet a főoldalon!

PostHeaderIcon Focistáink is elkezdték

MALB hétfői játéknap "B" csoport tabella a III. forduló után, 2022.04.11.
# Csapat M GY D V R.g. K.g. G.k. Pont
1. Pecások 3 3 0 0 20 5 15 9
2. Sirály 3 3 0 0 23 9 14 9
2. Palota SE 3 3 0 0 23 9 14 9
4. Yard FC 2 2 0 0 11 2 9 6
5. Hanyatt SE 3 1 0 2 10 16 -6 3
6. Macsuka SE 2 0 0 2 7 13 -6 0
7. Budai Ászok FC 2008 3 0 0 3 6 17 -11 0
8. Angyal Bandi FC 2 0 0 2 3 15 -12 0
9. Férg SE 3 0 0 3 7 24 -17 0

 

 

 

 

 

 

 

PostHeaderIcon Nordic Tavasz

 

PostHeaderIcon Diák Sakkolimpia 5. kerület - képek

 

PostHeaderIcon Diák Sakkolimpia 5. kerület - eredmények

Budapest V. kerületi Sakk Diákolimpia – I. korcsoport, fiúk










Végeredmény













Rank S.szám Név Orsz Klub Pont BH. Vict
1 10 Kulcsár Benedek HUN Szent István M-A K. ÁI 5 13 5
2 9 Hajmohammad Ebrahim Sam HUN Szent István M-A K. ÁI 4 15½ 4
3 6 Gerhardt Lóránt HUN Szent István M-A K. ÁI 3 15 3
4 8 Gottschalk Róbert László HUN Szent István M-A K. ÁI 3 12½ 3
5 7 Gerhardt Márk HUN Szent István M-A K. ÁI 3 10½ 2
6 2 Bencze Mátyás HUN Szent István M-A K. ÁI 15 2
7 1 Bárány Bence HUN Szent István M-A K. ÁI 11½ 1
8 11 Molnár Kornél HUN Szemere Bertalan ÁI 2 12½ 1
9 4 Fehérgyarmati-Tóth Lukács A. HUN Szent István M-A K. ÁI 2 2
10 3 Csibra Konrád HUN Váci utcai É-Z ÁI 2 9 1
11 5 Gábor Miklós HUN Hild József ÁI 1 12½

0

 

Budapest V. kerületi Sakk Diákolimpia – I. korcsoport, lányok








Végeredmény













Rank S.szám Név Orsz Klub Pont Res. Vict
1 1 Petrovic Sofia HUN Hild József ÁI 0 1
2 2 Lengyel Málna HUN Hild József ÁI 0 0
Budapest V. kerületi Sakk Diákolimpia – II. korcsoport, fiúk










Végeredmény













Rank S.szám Név Orsz Klub Pont BH. Res.
1 17 Salát Boldizsár HUN Hild József ÁI 5 15½ 0
2 19 Tálos Attila Levente HUN Szemere Bertalan ÁI 4 16½ 0
3 2 Anderson Liam HUN Szent István M-A K. ÁI 4 13½ 0
4 13 Megyeri Sebestyén HUN Szent István M-A K. ÁI 4 11½ 0
5 8 Hegedűs Áron HUN Szemere Bertalan ÁI 16½ 0
6 20 Tóth Ágoston HUN Hild József ÁI 13½ 0
7 16 Puskás Patrik HUN Hild József ÁI 3 16½ 0
8 14 Mitrill Stefan HUN Szemere Bertalan ÁI 3 15½ 0
9 12 Mc Alexander HUN Szemere Bertalan ÁI 3 14 0
10 10 Marosi Vilmos HUN Szent István M-A K. ÁI 3 12 0
11 3 Csibra Vendel HUN Váci utcai É-Z ÁI 3 11 0

18 Szabó Bene Gellért HUN
3 11 0
13 4 Erdős Bálint HUN Hild József ÁI 11 0
14 9 Légrádi Levente HUN Szemere Bertalan ÁI 0
15 24 Wang Yhan HUN Hild József ÁI 2 14½ 0
16 22 Várfalvi Rókus HUN Szemere Bertalan ÁI 2 14 0
17 7 Harsányi Benedek HUN Szemere Bertalan ÁI 2 11½ 0
18 26 Zoboki Nándor HUN Szent István M-A K. ÁI 2 11 0
19 11 Márta Igor HUN Szent István M-A K. ÁI 2 10 1
20 25 Yung Áron HUN Szemere Bertalan ÁI 2 10 0
21 21 Udvaros Marcell HUN Hild József ÁI 13 0
22 5 Fördős Vince HUN Szemere Bertalan ÁI 1 13 0
23 6 Gábor Márton HUN Szemere Bertalan ÁI 1 0
24 23 Veres Bálint HUN Hild József ÁI 1 8 0
25 15 Nagy Boldizsár HUN Ward Mária ÁI ½ 0
26 1 Abassi Ali HUN Hild 0 0
Budapest V. kerületi Sakk Diákolimpia – II. korcsoport, lányok










Végeredmény













Rank S.szám Név Orsz Klub Pont BH. Res.
1 12 Zhou Shanye (Seri) HUN Szent István M-A K. ÁI 13½ 0
2 11 Tőzsér Zsófia HUN Szent István M-A K. ÁI 4 11½ 0
3 3 Kiss Olívia HUN Hild József ÁI 16½ 0
4 4 Kontra Borbála HUN Ward Mária ÁI 3 12½ 1
5 8 Szabó Hanna Olívia HUN Szent István M-A K. ÁI 3 12½ 0
6 9 Szakály Réka Emma HUN Szent István M-A K. ÁI 3 12 0
7 5 Liu Beini HUN Hild József ÁI 2 16½ 0
8 6 Rajnai Panni HUN Szent István M-A K. ÁI 2 13½ 0
9 7 Schneider Réka HUN Ward Mária ÁI 2 11½ 0
10 1 Dér Abigél HUN Ward Mária ÁI 2 8 0
11 2 Kabai Zsófia HUN Ward Mária ÁI 1 11 0
12 10 Tihanyi Borbála HUN Ward Mária 0 11 0
Budapest V. kerületi Sakk Diákolimpia – III. korcsoport, fiúk










Végeredmény













Rank S.szám Név Orsz Klub Pont BH. Res.
1 7 Loung Tuan Khang  (Jonas) HUN Szent István M-A K. ÁI 4 16 0
2 9 Nagy Éberling Sebestyén HUN Szent István M-A K. ÁI 4 14½ 0
3 6 Leidinger Olivér HUN Hild József ÁI 4 13½ 0
4 10 Sacco Gabriele HUN Szent István M-A K. ÁI 3 12½ 0
5 3 Dér Ambrus HUN Ward Mária ÁI 3 11½ 0
6 5 Gubis Dominik HUN Hild József ÁI 2 12½ 1
7 8 Nagy Bertalan Péter HUN Szent István M-A K. ÁI 2 12½ 0
8 2 Csibra Márton HUN Váci utcai É-Z ÁI 10½ 0
9 4 Farkas Dominik HUN Hild József ÁI 1 10 0
10 1 Busi Patrik HUN Szent István M-A K. ÁI ½ 11½ 0
Budapest V. kerületi Sakk Diákolimpia – III. korcsoport, lányok








Végeredmény













Rank S.szám Név Orsz Klub Pont Res. Vict
1 1 Szilveszter Zoé HUN Váci utcai É-Z ÁI 4 0 4
2 3 Szuchovszky Fanni HUN Hild József ÁI 2 0 2
3 2 Kókai Szonja HUN Hild József ÁI 0 0 0
Budapest V. kerületi Sakk Diákolimpia – IV. korcsoport, lányok










Végeredmény













Rank S.szám Név Orsz Klub Pont Res. Vict
1 1 Szilveszter Szófia HUN Váci utcai É-Z ÁI 3 0 3
2 2 Kontra Dóra HUN Ward Mária ÁI 2 0 2
3 3 Katona Mira Dorottya HUN Szent István M-A K. ÁI 1 0 1
 

PostHeaderIcon Diák Sakkolimpia 5. kerület -

2022 március 3-án 14,00 órai kezdettel indultak az órák, az Aranytíz
Kultúrházban, és megkezdődött a Belvárosi Sakk Diákolimpia.
A kerületből öt általános iskola nevezte tanulóit a megmérettetésre,
aki 4-4 korcsoportban, fiúk és lányok külön versenyezve, vették fel a
küzdelmet.
Az  induló 81 fő rekordot jelent.
A Sirály igazolt játékosai nyertek,
a lány III.korcsoportban Szilveszter Zoé,
a lány IV. korcsoportban Szilveszter Szófia
bajnokok lettek és alanyi jogon bekerültek a Budapest bajnokság döntőjébe.
A Fiú III. korcsoportban Nagy Éberling Sebestyén azonos pontszámmal
második lett, ő a pótdöntőbe jutott be
a Fiú IV. korcsoportban Kiss Jakab négyes holtversenyben
pontértékeléssel a harmadik helyen végzett, ő is a pótdöntőbe jutott.
Érdemes fiataljainkkal foglalkozni, több edzésmunkára és edzőre lesz szükség
az elkövetkező időben.

Juhász Béla
szakosztályvezető


 

PostHeaderIcon Diák Sakkolimpia 7. kerület - képek

 

PostHeaderIcon Diák Sakkolimpia 7. kerület - eredmények

Erzsébetvárosi Sakk Diákolimpia – I. korcsoport, lányok












Végeredmény















Rank

S.szám

Név

Orsz

Klub

Pont

BH.

Fide

1

4

Péter Csenge

HUN

Fasori R.K. Julianna ÁI

5

14

20

2

2

Polgár Mikolt

HUN

Bárdos

15

14

3

3

Kontor Luca

HUN

Bárdos

21

4

1

Kabán Bianka

HUN

Fasori R.K. Julianna ÁI

1

22









Erzsébetvárosi Sakk Diákolimpia – II. korcsoport, lányok












Végeredmény















Rank

S.szám

Név

Orsz

Klub

Pont

BH.

Fide

1

1

Révész Júlia

HUN

Bárdos

4

4

12

2

2

Rácz Emese Boróka

HUN

Bárdos

1

10

 

3

Lászay Anett

HUN

Bárdos

1

10









Erzsébetvárosi Sakk Diákolimpia – III. korcsoport, lányok











Végeredmény















Rank

S.szám

Név

Orsz

Klub

Pont

BH.

Fide

1

1

Kollár Petra

HUN

Bárdos

6

12

21

2

4

Dósa Luca

HUN

Fasori R.K. Julianna ÁI

4

16

12

3

2

Nándor Lilla

HUN

Bárdos

2

20

9

4

3

Elter Virág Lilla

HUN

Bárdos

0

24

0









Erzsébetvárosi Sakk Diákolimpia – IV. korcsoport, lányok











Végeredmény















Rank

S.szám

Név

Orsz

Klub

Pont

BH.

Fide

1

1

Rácz-Fazakas Blanka

HUN

Fasori R.K. Julianna ÁI

3

6

8

2

3

Bizonics Darina

HUN

Baross

7

10

3

2

Lili Hanga

HUN

Baross

½

11

3









Erzsébetvárosi Sakk Diákolimpia – I. korcsoport, fiúk












Végeredmény















Rank

S.szám

Név

Orsz

Klub

Pont

Res.

Vict

1

5

Szepessy Áron

HUN

Julianna

4

0

4

2

3

Rácz András

HUN

Bárdos

3

0

3

3

2

László Levente

HUN

Fasori R.K. Julianna ÁI

½

1

 

4

Szabó Tamás

HUN

Bárdos

½

1

5

1

Bun Rókus

HUN

Bárdos

0

0

0









Erzsébetvárosi Sakk Diákolimpia – II. korcsoport, fiúk












Végeredmény















Rank

S.szám

Név

Orsz

Klub

Pont

BH.

Fide

1

3

Kormos Szabolcs

HUN

Bárdos

6

15

25

2

5

Ősz Levente

HUN

Erzsébetvárosi

16½

17½

3

4

Morvay Vince

HUN

Erzsébetvárosi

17½

18

4

2

Csepi Szilárd

HUN

Erzsébetvárosi

2

19

11

5

7

Sugár Dániel

HUN

 

2

19

7

6

1

Bréda Olivér Attila

HUN

Bárdos

2

19

7

6

Rép László

HUN

Fasori R.K. Julianna ÁI

1

20

1









Erzsébetvárosi Sakk Diákolimpia – III. korcsoport, fiúk












Végeredmény















Rank

S.szám

Név

Orsz

Klub

Pont

BH.

Fide

1

10

Tollmayer Misa

HUN

Gimi

6

17

21

2

4

Makai Sándor

HUN

Baross

20½

17½

3

2

Dékány Péter Vajk

HUN

Fasori R.K. Julianna ÁI

16½

13

4

3

Liu Ziao

HUN

Baross

3

22½

5

1

Bulcsu Toma Samu

HUN

Bárdos

3

21

13

6

8

Szarka Ábel István

HUN

Gimi

3

18½

11

7

9

Tihanyi Boldizsár

HUN

Fasori R.K. Julianna ÁI

3

14½

6

8

6

Ruskó Zoltán

HUN

Bárdos

15

9

7

Sarkadi Barnabás Ferenc

HUN

Bárdos

15

10

5

Novakov Márkó

HUN

Bárdos

0

19½

0









Erzsébetvárosi Sakk Diákolimpia – IV. korcsoport, fiúk












Végeredmény















Rank

S.szám

Név

Orsz

Klub

Pont

BH.

Fide

1

1

Tóth Gellért

HUN

Fasori R.K. Julianna ÁI

4

11

12

2

3

Lorencz János Áron

HUN

Bárdos

3

12

12

3

2

Balogh Emil

HUN

Fasori R.K. Julianna ÁI

3

12

10

4

6

Sápi Gergő

HUN

Baross

3

12

7

5

4

Horváth-Vántora Márk

HUN

Bárdos

2

13

4

6

5

Pustai Sebastian

HUN

Baross

0

15

0









 

<< Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>

3 / 47 oldal

Adója 1%-a

Támogatóink

Budapesti Szabadidő Szövetség

Óbuda

Erzsébetváros

Munkáért Kenyeret
Szociális Szövetkezet